Polecamy

Aloes

Czym jest dom modułowy?

Aloes

Pitny aloes

Aloes do picia mogą stosować wszyscy, którzy ukończyli 12 lat. Aloes nie jest polecany kobietom w ciąży i karmiącym piersią oraz osobom cierpiącym na schorzenia nerek i jelit.
 

Aloes do picia na odchudzanie


Czy wiesz, że wystarczy dwutygodniowa lub maksymalnie miesięczna kuracja, by doskonale oczyścić się aloesem? Najlepiej przeprowadzić ją wiosną - to właśnie ta pora roku najlepiej sprzyja oczyszczeniu i odnowie.


Aloes do picia - gdzie kupić 


Aloes do picia najlepiej kupić po prostu w aptece. Aloesowe napoje, które oferują nam supermarkety, nie mają nic wspólnego z prawdziwie leczniczym aloesem. Cena specyfiku zależy głównie od pojemności butelki oraz od konkretnego sklepu i producenta.


Jak stosować aloes do picia? 


Spożywać można go za pomocą łyżeczek w formie nierozcieńczonej. Dobrze sprawdzi się także rozcieńczony z innym owocowym sokiem - najlepiej żurawinowym. Przed każdym użyciem sok z aloesu należy wstrząsnąć. Nie powinno się przekraczać zalecanej dawki 50 ml soku dziennie: jest to ok. 5 łyżek preparatu. Zalecane jest konsumowanie aloesu do picia trzy razy dziennie po łyżeczce przed większymi posiłkami - śniadanie, obiad i kolacja. Drugą polecaną metodą jest picie nalewki raz dziennie, przy najbardziej obfitym posiłku w ciągu dnia. Jeśli zastanawiasz się nad szczegółami stosowania aloesu, sięgnij po ulotkę dołączoną do opakowania. By nie spowodować niechcianych efektów, nie przekraczaj zalecanej dziennej dawki napoju.


Aloes do picia - właściwości 


Aloes posiada silne właściwości przyspieszające metabolizm, począwszy od wzmożenia trawienia, poprzez wchłanianie w jelitach, kończąc zaś na przemianach energetycznych. Dzięki bardziej intensywnej przemianie materii zwiększa się spalanie kalorii. Kolejnymi właściwościami aloesu są zdolności do przeczyszczania i oczyszczania. Aloes sprawia, że jelita i komórki oczyszczają się z toksyn i niepotrzebnych złogów dzięki swojej wzmożonej pracy. Dzięki aloesowi skutecznie oczyścisz przewód pokarmowy i uregulujesz trawienie - preparat skutecznie zneutralizuje refluks i zespół jelita drażliwego oraz pozbędzie się nadmiaru złych bakterii zalegających w jelitach. Niewłaściwym jest nadużywanie aloesu, ponieważ może to prowadzić do zaburzenia funkcji jelit. Zdarza się, że skutkuje to przewlekłymi zaparciami i wzdęciami.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Zobacz

Aloes

Bez wody przetrwa wiele dni. Niestraszne mu trudne warunki. Nawilża, goi rany, łagodzi...

Jakie właściwości ma aloes drzewiasty? Jak...

Spotkasz go na skalistych skarpach, w afrykańskim buszu i… w domowej doniczce! Aloes...

Aloes zwyczajny nie taki zwyczajny..

Jego wiecznie zielone liście wynikają ze zdolności magazynowania wody, a po ich nacięciu...